Genç Sanayici İş İnsanları ve Yöneticileri Derneği

HAYALİMİZ OLAN GESİAD ORMANI İÇİN İLK ADIMI ATTIK


  • 21 Temmuz 2022 Perşembe
GESİAD Başkanı Murat Kaya ve yönetim kurulu üyeleri Bursa Orman Bölge Müdürü Mustafa Ülküdür'ü ziyaret etti.

1991 yılında kurulan ve Bursa’daki genç girişimcilerin sesi olmaya çalışan, sorunlarına çözüm arayan GESİAD, tarihini özel bir ormanla yeşillendirmek için harekete geçti.

Ziyaretle ilgili açıklamada bulunan GESİAD Başkanı Murat Kaya, iklim değişikliği ile küresel ısınma nedeniyle yaşanan orman yangınlarının herkesi üzdüğünü belirterek, GESİAD ailesi olarak özel bir ormanı hayata geçirmek istediklerini ve bu isteklerini Orman Bölge Müdürü Mustafa Ülküdür'e ilettiklerini ifade etti.

Başkan Murat Kaya, "GESİAD 30 yıldır üretiyor ve ülke ekonomisine katkı yaparak yoluna devam ediyor. Son dönemlerde ülkemizde yaşanan orman yangınları hepimizin ciğerlerini yaktı. GESİAD ailesi olarak eskinden beri hayalimizde olan GESİAD Ormanı’nı yeşertmek istiyoruz. Gelecek kuşaklara daha yeşil bir Türkiye bırakmak istiyoruz. Bu yönde de ilk adımımızı Orman Bölge Müdürü Mustafa Ülküdür’ü ziyaret ederek attık. Ağaç dikimi dönemi yani kasım ayında eğer bir sorun olmaz ve gerekli koşullar oluşursa inşallah fidanlarımızı toprakla buluşturacağız” dedi.


  • 6 Şubat 2023 Pazartesi
Geçmiş Olsun Türkiye
  • 30 Kasım 2022 Çarşamba
GESİAD Sinerji Toplantısı
  • 7 Ekim 2022 Cuma
Mevlit Kandili