Genç Sanayici İş İnsanları ve Yöneticileri Derneği

GESİAD, ATATÜRK ANITI’NA ÇELENK SUNDU


  • 21 Temmuz 2022 Perşembe
BURSA – Bursa Genç Sanayici İş İnsanları ve Yöneticileri Derneği (GESİAD), 30. Yıl etkinlikleri kapsamında Heykel Atatürk Anıtı’na çelenk bırakıp saygı duruşunda bulundu.

1991 yılında kurulan GESİAD, bu yıl 30. yılını kutluyor. Bu kapsamda online ve fiziki olmak üzere çeşitli organizasyonlar tertip eden GESİAD ailesi, Heykel’deki Atatürk Anıtı’nda çelenk bırakma töreninde buluştu. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kaya, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kurucu Başkan M. Orhan Efe, Geçmiş Dönem Başkanları Kerim Demiral ve Ramazan Kaya’nın yanı sıra üyelerin de katıldığı tören, Bursa Büyükşehir Belediye Bandosunun eşliğinde yapıldı.

 

GESİAD YK Başkanı Murat Kaya, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün anıtına çelenk bıraktı. Çelenk bırakma töreninin ardından saygı duruşu yapılarak bando eşliğinde İstiklal Marşı okundu.

 

Törende konuşan GESİAD YK Başkanı Murat Kaya, “30. Yılımızı pandeminin seyrine göre online ya da fiziki etkinliklerle kutluyoruz. Bir iş dünyası kuruluşu için başarılarla dolu 30 yılı geride bırakmak büyük bir gurur vesilesidir. Bu gurur tüm GESİAD ailesinin. Bu anlamda derneğimizin kuruluşundan bu güne emeği olan herkese çok teşekkür ediyorum. Nice yıllara” dedi.


  • 15 Mart 2024 Cuma
Portal Hakkında
  • 6 Mart 2024 Çarşamba
Sosyal Sorumluluk Projelerimiz
  • 28 Şubat 2024 Çarşamba
Sosyal Sorumluluk Projelerimiz