Genç Sanayici İş İnsanları ve Yöneticileri Derneği

GESİAD AİLESİ YENİ ÜYELERİYLE ‘YAZA MERHABA’ DEDİ


  • 21 Temmuz 2022 Perşembe
Bursa Genç Sanayici İş İnsanları ve Yöneticileri Derneği (GESİAD), üyeleri bu yıl ikincisi düzenlenen ‘yaza merhaba’ etkinliğinde bir araya geldi.

Busa’nın köklü sivil toplum kuruluşlarından olan GESİAD, üyelerini düzenlediği etkinliklerle bir araya getirmeye, üretime teşvik etmeye devam ediyor. Bu kapsamda geçen yıl başlatılan ve geleneksel hale getirilmesi amaçlanan ‘Yaza merhaba’ etkinliği Geçit’te yer alan dernek merkezinde gerçekleştirildi.

GESİAD’ın geçmiş dönem başkanları Denizhan Sezgin, Ramazan Kaya ve Kerim Demiral’ın da hazır bulunduğu etkinliğe dernek üyeleri ve eşleri katıldı.

Altı yeni üyeye rozetlerinin  takıldığı ve üyelik belgelerinin takdim edildiği etkinliğin açılışında konuşan Başkan Murat Kaya, “Geçen sene yaza merhaba partimizi kısmi normalleşme ile birlikte, yine de pandeminin gölgesinde gerçekleştirmiştik. Şükürler olsun pandemi geride kaldı. Biz de geçmiş bir yılda faaliyetlerimize şartların elverdiği ölçüde devam ettik. Bu dönemde GESİAD’ımızın kuruluşunun 30. Yılını kutladık. Kuruluş günümüz olan 9 Eylül’de Atatürk anıtına çelenk bıraktık, Atamızın huzurunda saygı duruşunda bulunduk. Hep beraber 30. Yıl balomuzu gerçekleştirdik. Yine bu dönemde Acar Baltaş hocamızı konuşmacı olarak ağırladığımız sinerji toplantımızı düzenledik. Ramazan ayı münasebetiyle iftar programımızı gerçekleştirdik. Milletvekillerimizi derneğimizde ağırladık, Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş’ı ziyaret ettik. Ve son olarak Ankara’da Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mustafa Varank ile Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde milletvekillerimizi ziyaret ettik. Sosyal faaliyetler kapsamında Urfa-Mardin ve Gaziantep-Hatay gezilerimizi düzenledik. Öte yandan GESİAD ailesi büyüyerek yoluna devam ediyor. Aramıza yeni arkadaşlarımız katılıyor, bizlere güç veriyor” dedi.

Renkli anlara sahne olan etkinlik üyelerin DJ eşliğinde eğlenmesiyle devam etti.


  • 15 Mart 2024 Cuma
Portal Hakkında
  • 6 Mart 2024 Çarşamba
Sosyal Sorumluluk Projelerimiz
  • 28 Şubat 2024 Çarşamba
Sosyal Sorumluluk Projelerimiz