Genç Sanayici İş İnsanları ve Yöneticileri Derneği

GESİAD, 30.YIL SÖYLEŞİLERİ’NE BAŞLADI


  • 11 Şubat 2021 Perşembe
Bursa Genç Sanayici İş İnsanları ve Yöneticileri Derneği (GESİAD), 30. Yıl Söyleşileri kapsamında GESİAD Kurucu Başkanı M.Orhan Efe’yi online ortamda ağırladı.

1991 yılında mimar M. Orhan Efe’nin kurucu başkanlığında kurulan GESİAD, bu yıl itibariyle 30. yılını kutluyor. 30. yılın pandemiye denk gelmesinden dolayı fiziki programlar yerine daha çok online etkinliklerin planlandığı kutlamalar kapsamında GESİAD’ın Kurucu Başkanı M. Orhan Efe zoom üzerinden GESİAD üyeleri ile bir araya geldi.

 

Fahri üyelerin ve mevcut üyelerin yoğun katılım gösterdiği 30. Yıl Söyleşileri’nin ilk etkinliğinin açılışında konuşan GESİAD Başkanı Murat Kaya, 30. yıla ulaştıkları için gururlu ve mutlu olduklarını ifade etti. 30. yılın pandemiye denk gelmesinden dolayı şanssız olduklarını belirten Kaya, “30. yılımıza dair planladığımız etkinliklerde fiziki olarak buluşamasak da online ortamda bir araya gelmeye çalışıyoruz. Bu kapsamda planladığımız 30. Yıl Söyleşileri’nin ilk konuğu, kurucu başkanımız Orhan Efe oldu. Ben Orhan Başkanımız başta olmak üzere 30 yıl boyunca emeği geçen tüm başkan ve üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

 

GESİAD’ın hedefleri sürekli büyümeli

 

Etkniliğin konuğu olan GESİAD Kurucu Başkanı M. Orhan Efe, “GESİAD’ı, 16 arkadaşla birlikte kurduk. Yaklaşık olarak yüzde 20’si de hanımefendi kardeşlerimizden oluşuyordu. Kadın üyelere her zaman ağırlık verdik. Daha sonra kentimizdeki başarılı genç yöneticilerimizi de aramıza alarak yola çıktık. Görev süremizde Bursa yararına çok önemli projeler gerçekleştirip, fikirler sunduk. GESİAD’ın felsefesi; dünyanın merkezinde kalabilmek, Türkiye’ye önder olabilmek, yurtta sulh cihanda sulh ilkesine özen gösterebilmektir” diye konuştu.

 

Efe sözlerini şöyle noktaladı: “30 yıl öncesiyle şimdiye baktığımızda GESİAD’ın hedeflerine ulaşıp ulaşmadığı sorusu akıllara gelebilir. Ben GESİAD’ın hiçbir zaman hedeflerine ulaşmaması gerektiğini düşünüyorum. GESİAD’a 30 yıl boyunca çok önemli isimler, çok önemli hizmetlerde bulundu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Mutlaka bizim dönemimizde hedeflenen noktaya ulaşılmış ve geçilmiştir ama hedefler ufuk çizgisi gibi olmalıdır. GESİAD’ın hedefleri sürekli büyümeli, sürekli uzakta olmalı ve ona ulaşmak için her defasında daha fazla koşup mücadele edilmelidir.”

 


  • 15 Mart 2024 Cuma
Portal Hakkında
  • 6 Mart 2024 Çarşamba
Sosyal Sorumluluk Projelerimiz
  • 28 Şubat 2024 Çarşamba
Sosyal Sorumluluk Projelerimiz